KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327165
nr 1332 7165
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Ej signerad, 19x27cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:27:11
3/6 22:04:57
350 kr
8/6 19:21:59
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren